szczerze to jakbym miala taka kase wydac to juz bym wolala na trenera w silowniZamieszczone przez AleXL
![]()
szczerze to jakbym miala taka kase wydac to juz bym wolala na trenera w silowniZamieszczone przez AleXL
![]()
Na każdego różne czynniki motywujace działają. Na mnie działa wydawanie kasy, ale jakbym miała pływac z instruktorem to bym się wykończyła. Uwielbiam pływac swoim niepowtarzalnym swobodnym trybem. Do basenu się zmuszam nie dlatego, że musze pływa tylko dlatego, ze samego basenu w sobie nie lubię. Chlorowana woda, plywanie jeden z drugim. Masakra. Kocham pływalnie ale na wolnej przestrzeni gdzie nic mnie nie ogranicza.
Oczywiscie!Zamieszczone przez nargila
Dla kazdego inny rajNa mnie działa wydawanie kasy, ale jakbym miała pływac z instruktorem to bym się wykończyła. Uwielbiam pływac swoim niepowtarzalnym swobodnym trybem. Do basenu się zmuszam nie dlatego, że musze pływa tylko dlatego, ze samego basenu w sobie nie lubię. Chlorowana woda, plywanie jeden z drugim. Masakra. Kocham pływalnie ale na wolnej przestrzeni gdzie nic mnie nie ogranicza.Chlorowana woda mi nie przeszkadza: dobre gogle to mus i mniej wody lykam ostatnio
Nawet pol godziny w basenie to dla mnie przyjemnosc, szczegolnie teraz kiedy moge praktykowac plywanie krawlem
No i jest to w miare bezpieczny dla ludzi z otyloscia sposob na cwiczenia i to bardzo dobre cwiczenia ktore rownomiernie "mecza" i stresuja wszystkie miesnie - w przeciwienstwie do biegania urazy sa minimalne.
A przeciwko plywaniu w jeziorze, albo nad morzem, to nie mam nic przeciwko, wrecz przeciwnie jedyne problem to odleglosc (no i moze temperatur wody)![]()
Mniej jest więcej? http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/showthread.php?t=49
Zapisz zgubione letnie kalorie! ćwicz i licz!!!
Inspiruj się: Klub Tytanów: spadek min. 15 kg utrzymany przez rok?
Ja z kolei strasznie sie boje wody.. Mój jedyny sport to bieganie i rower![]()
nargila no wlasnie ja tez nie lubie czuc presji... bo gdziekolwiek jej nie czuje to sie zawsze zle konczyi tez sie zmuszam do basenu bo jak dla mnie to zbyt monotonne ale plywac to bardzo lubie
Marg75 Ty przestan tak gadac i sie zapisuj na aqua-aerobic! to naprawde jest super, miesnie pracuja podwojnie a potu nie czujesz. Ja bym chodzila ale na moim basenie godziny sa do dupy![]()
fruktelka witam i zaraz do Ciebie zagladam
mmaarriiaa rower uwielbiama biegania nie probowalam i chyba nigdy nie bede
jakos mi nie po drodze
wczorajsze menu:
sniadanie:
X Mleko 0,5 % szkl. 250ml 1 88,00
X Musli czekoladowe łyżka 10g 4 144,00
2 sniadanie:
X Jogurt Nestle srednio 100g 1,25 95,00
obiad:
X Szaszlyk z kurczaka porcja 150g 1 180,00
X Kasza Cous-cous gotowany czubata łyżka 20g 3 90,00
X Ratatouille srednio 100g 1 100,00
podiweczorek:
X Banan bez skórki szt. 150g 1 120,00
X Kinder Country sztuka 23,5g 1 132,00
kolacja:
X Rogal croissant 1 sztuka 60g 1 282,00
X Tarta z jabłkami porcja 120g 2 460,00
W sumie kalorii: 1 691,00
baaaardzo pozywna kolacja nie ma co, ale chodzilo za mna cos dobrego... trudno..
poza tym coraz trudniej mi sie liczy kalorie, zwlaszcza obiadowe.... wszystko na oko i cholera wie ile to wszystko ma w rzeczywistosci...
Każda forma sportu jest dobra i nikt się nie powinien zastanawiać jak podczas cwiczeń wygląda. Inni nie partrzą na ciebie jaka jesteś czerwona czy jak się pocisz tylko podziwiają że w ogóle cos robisz ze sobą!!! Ja zapisałam się na siłownie z kolegą. W doopie mam czy stwierdzi po pierwszym dniu, że obok niego ćwiczy fontanna potu czy jego kumpela![]()
Nie czekaj - idź teraz. Małe ryzyko a możesz te 20 kg wygrać szybciejZamieszczone przez Marg75
![]()
Mniej jest więcej? http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/showthread.php?t=49
Zapisz zgubione letnie kalorie! ćwicz i licz!!!
Inspiruj się: Klub Tytanów: spadek min. 15 kg utrzymany przez rok?
Zakładki