Logo

Nowosci
title_diety

Połącz się przez Facebooka

title_diety
Pobieraj wiadomości
Czytaj w Google

Biuletyn Dieta.pl

Zamów już dziś aktualności na email
OK
belka

Tania dieta (1200 kalorii)

Dieta nie musi być droga, warto wykorzystać tanie i popularne produkty, aby schudnć bez uszczerbku na portfelu.
Niskokaloryczna dieta nie musi być droga. Wykorzystaj popularne produkty i schudnij, nie odchudzając przy okazji swojego portfela.     TRWA: 7 dni (można ją stosować przez 2 cykle czyli 14 dni). ODCHUDZA: ok. 2 kg. MOŻNA JĄ POWTARZAĆ: bez ograniczeń. POLECANA: dla osób zdrowych, które chcą schudnąć. NIEWSKAZANA DLA: dla dzieci, rosnącej młodzieży, kobiet w ciąży i karmiących ze względu na obniżoną kaloryczność. WSKAZÓWKI DLA MĘŻCZYZN: mężczyźni niezbyt aktywni fizycznie mogą stosować ją bez zmian. DZIENNA DAWKA KALORII: 1200. UWAGA! W czasie stosowania konieczne jest wypijanie każdego dnia około 8-10 szklanek niesłodzonych napojów. DZIEŃ 1.  ...
Dodane dnia: 22-04-2009
Ocena:

Dieta dla urody

Dieta dla urody Każda z nas marzy o gładkiej cerze, pięknych włosach czy super paznokciach. Kiedy uskarżamy się na problemy związane z wypadaniem włosów, skórą czy łamaniem paznokci najczęściej nie zdajemy sobie sprawy, że winowajca może tkwić w niewłasciwym sposobie żywienia.
Dodane dnia: 24-02-2009
Ocena:

Dieta dla pań po czterdziestce

Dieta dla pań po czterdziestce Dieta dla 40-latek powinna być nieco inna niż dla ich młodszych koleżanek. W tym wieku skóra i organizm nie pracuje już na pełnych obrotach, dlatego niektóre posiłki powinny zniknąć z naszego menu.
Dodane dnia: 25-02-2009
Ocena:

Dieta dla rzucających palenie

Dieta dla rzucających palenie Często zdarza się, że osoby rzucające palenie zwiększają swoją mase ciała. Ma to związek ze zmianami jakie zachodzą w organizmie po odstawieniu nikotyny. Aby skutecznie rzucić palenie i nie przytyć należy zastosować odpowiednią dietę oraz regularnie uprawiać aktywność fizyczną. Ruch jest nieodłłączym czynnikiem podczas procesu rzucania palenia – przyspiesza odtruwanie, polepsza samopoczucie, podnosi sprawność fizyczną.
Dodane dnia: 30-12-2008
Ocena:

Odżywcza dieta dla dziewczyn

Odżywcza dieta dla dziewczyn Jest to dieta odchudzająca, ale też odżywcza, bo młode dziewczyny rosnąc i rozwijając się, muszą odżywiać się tak, aby organizmowi dostarczyć odpowiednią porcję witamin i minerałów. Niedostarczenie właściwej ilości składników odżywaczych i zbyt mała ilośc przyjmowanych kalorii mogą prowadzić do poważnych komplikacji zdrowotnych.
Dodane dnia: 13-01-2009
Ocena:

Dieta dla niezdyscyplinowanych

Dieta dla niezdyscyplinowanych Jeśli często lubisz sobie robić „ żywieniowy dzień dziecka”, teraz dajemy Ci do tego prawo, pod warunkiem, że w pozostałe 6 dni będziesz stosować dietę o obniżonej kaloryczności.
Dodane dnia: 23-12-2008
Ocena:

Dieta 1800 kalorii dla dziewczyn

Dieta 1800 kalorii dla dziewczyn Każda nastolatka marzy, by wyglądać ładnie i zgrabnie. Nie chodzi też o to, by się głodzić. Wystarczy, że wprowadzić kilka niewielkich zmian w trybie życia i sposobie odżywiania się, a efekty będą na pewno.
Dodane dnia: 19-01-2009
Ocena:

Dieta dla uzależnionych

Dieta dla uzależnionych Stosuj dietę 1500 kcal tak długo, jak tylko chcesz; schudniesz 1 kilogram na tydzień.
Dodane dnia: 19-01-2009
Ocena:

Dieta 1500 kalorii dla studentek

Dieta 1500 kalorii dla studentek Idealna dieta dla zabieganych studentek. Pozwala osobom prowadzącym nieregularny tryb życia i spędzającym większość czasu na wykładach, na zjedzenie pięciu prostych w przygotowaniu posiłków dziennie. Pierwsze śniadanie i kolacja w domu powinny być zjadane w domu, natomiast II śniadanie i obiad na uczelni.
Dodane dnia: 31-12-2008
Ocena:

 
1 2
  następna strona 

belkaBottom
czas generowania strony: 0,17785787582397 => 19922944